ROSTYSLAV

Hlavní dýmkař v CHC Ostrava, kde pracuje od roku 2017. V profesionálním dýmkařském průmyslu se pohybuje přes 5 let, kdy jeho první zkušeností byla práce v Ukrajinském @caesar.bar
Po přesunu do Česka prošel 2 podniky, až se dostal do CHC Ostrava. Jakožto personál a pomocný organizátor se účastnil několika světových výstav (např. ShishaMesse Frankfurt). Zajímavostí je také jeho umístění na druhém místě mezi dýmkaři v rámci loňského srazu dýmkařské komunity. Díky jeho zkušenostem a kontaktům pomáhá celému CHC týmu dále se posouvat a umožňuje nám zavádět do nabídky nové a zajímavé vybavení a akce.

Oblíbené tabáky: Tangiers, DarkSide, Serbetli
Oblíbená dýmka: Karma

JAKUB

Svou první dýmku měl již v roce 2007 na oslavě kamaráda. Tam ho dýmkaření uchvátilo natolik, že se o pár měsíců později rozhodl koupit si dýmku vlastní a tak mohl začít experimentovat. Pro nabírání zkušeností navštěvoval různé čajovny a po čase v jedné také začal pracovat. Příprava dýmek pro něj byla opravdovou vášní a tak si po několika letech otevřel vlastní dýmkařskou lounge. Již od oznámení otevření CHC Ostrava uvažoval o začlenění týmu a dalším rozšíření svých znalostí a to se nakonec i splnilo a Jakub je tak od roku 2018 členem CHC. Jeho bohaté zkušenosti jsou vyžívány ve vedení provozu Ostravské pobočky a pořádání externích akci.

Oblíbené tabáky: MustHave, DarkSide, Maridan
Oblíbená dýmka: Union Hookah